Destek Takip Sistemi (DTS) | Anadolu Adliyesi

YAZILIM :    Destek Takip Sistemi (DTS)
KODLAMA & BİLEŞENLER :    ASP, HTML5, CSS3, JQUERY, SQL
HAZIRLAYAN :    Mehmet AYDOĞMUŞ

DTS, Bilgi İşlem Müdürlüğümüzün faaliyet alanına giren konularla ilgili olarak açılan destek taleplerinin sistem üzerinden bildirilmesi için geliştirilmiştir.

Destek takip sistemimiz ile tüm personelimiz kolay ve hızlı bir şekilde destek talebinde bulunabilmekte ve teknik personellerimiz de en hızlı şekilde sorunların giderilmesini sağlamaktadır. Destek talebinde bulunan kullanıcı hangi alanda destek istediğini seçtikten sonra ilgili alana hizmet veren personellerimize sıralı bir şekilde iş düşmekte ve adil bir çalışma ve destek ortamı sağlanmatadır.

Destek talebinde bulunacak personelimizin bulunduğu blok/oda bilgileri otomatik olarak sisteme düştüğünden, söz konusu blok/oda alanında görevli personellerimiz arasında iş dağılımı sağlanmaktadır.

Şık ve hızlı arayüz, kolay kullanım ve gelişmiş yönetim özellikleri ile her türlü destek ve raporlama işlemi eş zamanlı ve hatasız bir şekilde çalışmakta, yazılım bu alanda Bilgi İşlem Müdürlüğü ile destek talebinde bulunan personelimize büyük kolaylıklar ve zaman sağlamaktadır.

Adres

Esentepe Mah. E-5 Güney Yan Yol Cad. No:39 Kartal / İstanbul

Telefon

TEL: 0216 303 33 33

FAKS: 0216 303 38 27

E-Posta

istanbulanadolucbsisaretadalet.gov.tr